Затвори

Кариери

Динамичната търговска дейност на ETEM, заедно с глобалното разширяване и технологично развитие на компанията изискват привличането на нови и талантливи професионалисти.

Ние търсим хора с креативен и новаторски дух и положителна нагласа.

Хора, които се впускат смело в предизвикателствата, постигат поставените цели и имат значителен опит в алуминиевата индустрия.

Всъщност постоянно търсим отдадени хора с характер и установена бизнес етика.

Ако смятате, че покривате гореизброените критерии, моля, свържете се с нас.

Ще се радваме да се запознаем!

Свободни позиции

Производство

Инженер производство София, България

Инженер производство

София, България

Основни задължения:
- Организира технологичната дейност и отговаря за установяване и проследяване на технологичните процеси;
- Анализира възможностите за внедряване на нови изделия, участва в проектирането и разработването на производствените процеси;
- Прилага мерки с цел оптимизация на процесите в производство, ползвайки принципите на lean manufacturing;
- Изготвя работни процедури и технологични режими, контролира прилагането им, участва в обучението на служителите;
- Отговаря за постигането, следи и анализира производствените цели (KPI);
- Подготвя и участва в проекти за усъвършенстване на технологичното състояние на оборудването.

Изисквания:
- Висше образование, с техническа насоченост. За предимство ще се счита образование с направление Металургия, Машиностроене, Индустриални технологии;
- Опит на подобна позиция минимум 2 години;
- Владеене на английски език, писмено и говоримо – много добро ниво;
- Владеене на CAD програмите на Autodesk и MS Office;
- Инициативност за решаване на възникнали в хода на работата проблеми;
- Умение за работа в екип.

Компанията предлага:
- Атрактивно възнаграждение и Социален пакет
- Възможности за обучение и кариерно развитие
- Динамична и предизвикателна среда
- Сигурност и стабилност в голяма международна организация

Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете актуална автобиография на български или на английски език.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички получени документи са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разглеждани само за нуждите на подборната процедура.

Кандидатствайте сега
Процесен инженер София, България

Процесен инженер

- Участва в проекти за усъвършенстване на технологичното състояние на оборудването, агнажиран е с инсталацията, приемането и профилактиката на оборудването;
- Предлага мерки за подобряване стойността и качеството на продуктите, участва в определянето на производствени цели (KPI) и отговаря за постигането им;
- Участва в проектирането и разработването на производствените процеси, анализира възможностите за внедряване на нови изделия;
- Изготвя работни инструкции и технологични режими, контролира прилагането им;
- Участва в обучението на служителите относно технологичните процеси.

Изисквания:
- Висше образование, с техническа насоченост. За предимство ще се счита образование с направление Мехатроника, Машиностроене, Индустриални технологии и Металургия;
- Познания в работата и програмирането на машини тип Rotary transfer machine (CNC) е предимство;

Продажби и Маркетинг

Customer Service Specialist София, България

Customer Service Specialist

The purpose of the position is the complete support of the exports sales team.

Key responsibilities include:
• Records and processes orders received by mail, telephone and /or through personal customer contact in the system;
• Provides pricing, availability and schedule information within established guidelines;
• Serves as a communication link between customer and sales staff to assure responsiveness;
• Tracks order activity and alerting appropriate staff of any potential delivery problems.

The ideal candidate should possess:
• At least 1 years of customer service experience;
• University degree;
• Good communication and organizational skills, able to work in a team environment;
• Excellent attention to detail and accuracy, ability to multi-task;
• Ability to work under pressure and to deadlines;
• Energetic, ambitious, result oriented;
• Excellent knowledge of English is a must, German would be considered plus.
• Knowledge of SAP will be considered a plus.

The Company Offers:
• Competitive remuneration package and bonuses;
• Continuous training;
• Opportunities for development in a dynamic and growing international group;
• Opportunity to observe best practices and further develop your professional expertise;
• Rewarding and motivating working conditions.

If you match the above mentioned criteria and you are interested in this role, please send us your CV.
Only short – listed candidates will be contacted. Confidentiality is guaranteed

Формуляр за кандидатстване
Моля, попълнете формуляра или кандидатствайте чрез LinkedIn профила си. Please try again later.
Captcha Code * Полетата, обозначени със звездичка, са задължителни Изпрати
Съобщението беше изпратено успешно!